II NIEDZIELA ADWENTU
10.12.2017 r.
Parafia św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny

1. Dziś II niedziela adwentu. Dziś naszymi ofiarami do puszek wspieramy Kościół na Wschodzie.

2. Dziękujemy osobom, które sprzątały kościół i złożyły ofiarę na kościół. Sprzątały następujące osoby: Grażyna Parobiec, Edward Snopek, Helena Snopek, Bogusława Kozłowska, Renata Snopek, Aneta Czekaj, Irena Skrzyniarz.
W piątek na godz. 15.00 zapraszamy: mieszkańców ulic Langiewicza i Cichej.

Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby kościoła.

3. W tym tygodniu:
w środę – wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy.
w czwartek – wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła.

4. Przez cały Adwent zapraszamy na Msze św. ku czci Maryi – Roraty. Roraty dla dorosłych codziennie o godz. 6.00 i dla dzieci o godz. 17.00. Przez okres Adwentu Msza św. poranna w niedzielę będzie także o godz. 6.00, chociaż nie są to Roraty.

5. W zakrystii można nabywać opłatki na stół wigilijny. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na zakup szat liturgicznych do naszego kościoła. Są także dostępne świece Caritas. Ofiary są przeznaczona na rzecz dzieci z ubogich rodzin.

6. Na ręce Pani Sołtys Kazimiery Kisiel dziękuję mieszkańcom Porąbek za ofiarę złożoną na wywóz śmieci z cmentarza w wysokości 1670 zł. Serdeczne Bóg zapłać!

7. W następną niedzielę na godz. 17.00 zapraszamy na Jasełka w wykonaniu młodzieży ze Szkoły w Bielinach. Jasełka odbędą się w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Bielinach.

8. W następną niedzielę rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje adwentowe. Plan rekolekcji można zabrać z ławek z tyłu kościoła. Spowiedź adwentowa w naszej parafii w poniedziałek 18 grudnia. Zadbajmy o to, aby święta Narodzenia Pańskiego przeżywać w stanie łaski uświęcającej.

9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.