I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
18.02.2018
Parafia św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny

1.Dziś I Niedziela Wielkiego Postu. Dziękujemy księdzu Marcinowi Rokicie za wygłoszone Słowo Boże oraz pomoc w dniu dzisiejszym.

2. Dziękujemy osobom, które sprzątały kościół i złożyły ofiarę na kościół. Sprzątały następujące osoby: Marta i Wojciech Agatowscy, Małgorzata Winiarska
W sobotę na godz. 8.00 zapraszamy: Katarzynę Kolasę, Jana Wieczorka, Małgorzatę Kot, Grażynę Borowiecką, Bogusława Michalskiego, Halinę Kowalczyk, Barbarę Dudek, Stefana Armatę, Annę Ziach, Monikę Brożynę, Halinę Okulską, Stanisława Domagałę
Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby kościoła.

3. W tym tygodniu:
we wtorek – W tym dniu będzie uroczysta nowenna ku czci św. Józefa, naszego patrona. O godz. 17.00 Msza Święta a po niej wystawienie i Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz modlitwa w naszych intencjach. W czasie Mszy Świętej będzie zbierana ofiara na ufundowanie figury św. Józefa, jako wotum wdzięczności za Jego opiekę nad naszą parafią.
w środę – o godz. 16.30 Droga Krzyżowa dla dzieci.
w czwartek – Święto Katedry św. Piotra Apostoła
w piątek – o 16.30 Droga Krzyżowa dla wszystkich, a o 20.00 dla młodzieży. Po Drodze Krzyżowej możemy składać ofiary na kwiaty do grobu Pana Jezusa.
w niedzielę – po Mszy o godzinie 15.00 Gorzkie Żale

4. Dziś rozpoczynamy w naszej parafii Kurs Przedmałżeński. Pierwsze spotkanie odbędzie się na salce parafialnej po Mszy św. o godz. 10.00.

5. Dziś po Mszy o godz. 15.00 spotkanie Akcji Katolickiej. Serdecznie zapraszamy.

6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

7. ZAPOWIEDZI:
Szczepan Dariusz Dziwosz, kawaler z parafii Łukowa i Martyna Julita Skrzyniarz, panna z parafii Bieliny
Witalij Wróbel, kawaler z parafii Biała Podlaska i Sylwia Patrycja Papis, panna z parafii Bieliny