IV NIEDZIELA WIELKANOCNA
22.04.2018
Parafia św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny

1. Dziś IV Niedziela Wielkanocna. Dziś kończy się Tydzień Biblijny. Zachęcamy do codziennego czytania Pisma Świętego. Dziś po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie z rodzicami kandydatów do sakramentu bierzmowania.
Dziś po Mszy Św. o godz. 15.00 spotkanie wspólnot parafialnych, połączone z celebracją Słowa Bożego.

2. Dziękujemy osobom, które sprzątały kościół i złożyły ofiarę na kościół. Sprzątały następujące osoby: Eugenia Iwan, Maria Armata, Wiesława Armata.
W sobotę na godz. 8.00 zapraszamy: Renatę Janus, Helenę Iwan, Justynę Bera, Henryka Brożynę, Czesławę Kałużę, Agnieszkę Kałużę, Zofię Graczkowską, Barbarę Łebek, Czesława Maciejskiego, Janusza Kowalczyka, Renatę Kałużę, Marię Różycką.

Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby kościoła. Dziękujemy nowożeńcom za kwiaty do ołtarza.

3. W tym tygodniu:
w poniedziałek – Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski. W tym dniu spotkanie kandydatów do bierzmowania. Obecność wszystkich obowiązkowa.
we wtorek – uroczysta nowenna ku czci św. Józefa, naszego patrona. O godz. 18.00 Msza Święta a po niej wystawienie i Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz modlitwa w naszych intencjach. W czasie Mszy Świętej będziemy zbierać ofiarę na ufundowanie figury św. Józefa, patrona naszej parafii. Po uroczystej Mszy Świętej odbędzie się spotkanie Apostolatu Maryjnego.
W środę ¬– święto św. Marka Ewangelisty.
w czwartek – nasza cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 18.00.
w sobotę – po Mszy Świętej o godz. 18.00 wraz ze Wspólnotą Św. Józefa zapraszamy na uroczyste Nieszpory. Jest to modlitwa kościoła, która polega się na recytacji psalmów. Niech ta nasza wspólna modlitwa ubogaca przeżywanie jubileuszu naszego kościoła.

5. Dziś rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania do Służby Bożej w Kościele. W następną niedzielę w naszej wspólnocie będziemy gościć Siostry Zmartwychwstanki. Po każdej Mszy będzie można złożyć ofiarę do puszek na rzecz ich działalności.

5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

6. ZAPOWIEDZI:
Paweł Mateusz Kałuża, kawaler z parafii Bieliny i Ewelina Justyna Kłak, panna z parafii Skorzeszyce.