Msza Święta i Adoracja z modlitwą o uzdrowienie
1 kwietnia 2018
DROGA ŚWIATŁA
2 kwietnia 2018

Chrystus zmartwychwstał!

Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego składamy wszystkim naszym Kochanym Parafianom oraz ich gościom gorące i szczere życzenia, aby Chrystus Zmartwychwstały był zawsze naszą siłą, naszą nadzieją, naszą miłością i naszym życiem.

Niech ta moc, płynąca z Jego Zmartwychwstałego Serca rozpala nasze codzienne życie, obejmuje wszystkie troski rodzinne, pomaga w pracy zawodowej i tak prowadzi, abyśmy w każdej chwili naszego życia i w każdym działaniu czuli i ufali, że Bóg jeden jest naszym prawdziwym życiem, gdyż jest Bogiem żywych.

Niech te święta, tak właśnie przeżywane pomogą na nowo odkryć, że Bóg jest zawsze z nami.

 

Z darem modlitwy:
Ks. Jan Wojtyna – proboszcz
Ks. Konrad Kaleta
Ks. Łukasz Kudełka