III NIEDZIELA ADWENTU
Parafia św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny

1. Dziś III Niedziela Adwentu. GAUDETE Codziennie Msze Święte roratnie o godz. 6.00 oraz 17.00 dla dzieci. W niedzielę również poranna Msza jest o godz. 6.00.

2. Dziękujemy osobom, które sprzątały kościół i złożyły ofiarę na kościół. Sprzątały następujące osoby: Mirosław Kowalczyk, Jadwiga Skrzyniarz, Bożena Winiarska, Agnieszka Rzepka, Michał Majcher, Maria Dyk, Tomasz Bzinkowski, Anna Mucha, Bogdan Iwan, Andrzej Dyk, Helena Iwan.

W sobotę na godz. 14.00 zapraszamy do sprzątana kościoła następujące osoby: Łukasz Baran, Małgorzata Dyk, Bożena Bakałarz, Renata Maruszak, Grażyna Zach, Katarzyna Teliga, Teresa Mazur, Ewa Tutaj, Grażyna Banakowicz, Danuta Stępnicka, Jan Różycki, Sławomir Różycki.
Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby kościoła, a szczególnie na odbudowę muru cmentarza parafialnego.

3. W zakrystii możemy już nabywać opłatki na nasze stoły wigilijne. Składane ofiary są przeznaczone na stroje liturgiczne do naszej świątyni. Są także dostępne świece wigilijne, za które można składać ofiary na rzecz działalności Caritas Kieleckiej.

4. Wczoraj czterech naszych ministrantów przez Ks. Biskupa Jana Piotrowskiego zostało ustanowionych akolitami. Gratulujemy im bardzo serdecznie i otaczamy ich oraz rodziny naszą modlitwą.

5. Katolickie Pielgrzymkowe Biuro organizuje pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostella szczegółowe informacje w gablocie.

6. W tym tygodniu we wtorek uroczysta nowenna ku czci św. Józefa. O godz. 17.00 Msza święta a po niej wystawienie i Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa w intencji naszych rodzin. Taca zbierana w czasie tej Mszy będzie przeznaczona na figurę św. Józefa – patrona naszej parafii.

7. W czwartek rozpoczynamy rekolekcje parafialne.
20 GRUDNIA – CZWARTEK
16.30 Msza Święta z nauką dla dzieci
18.00 Msza Święta z nauką ogólną

21 GRUDNIA – PIĄTEK
16.30 Msza Święta z nauką dla dzieci
18.00 Msza Święta z nauką dla młodzieży

22 GRUDNIA – SOBOTA (dzień spowiedzi)
10.00 Msza Święta z nauką dla dzieci
11.00 Msza Święta z nauką dla chorych (i sakrament namaszczenia chorych)
17.00 Msza Święta z nauką ogólną
Spowiedź w godz.: 9.30 – 12.00, 16.30 – 18.00
Rekolekcje prowadzi ks. Zbigniew Kądziela

8. W następną niedzielę zapraszamy na Jasełka w wykonaniu dzieci i młodzieży ze Szkoły w Bielinach. Występ odbędzie się w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Bielinach o godz. 17.00.

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym o znaczeniu darów Ducha Świętego oraz dodatek – płyta z kolędami. W Niedzieli o Adwencie i jego znaczeniu