XVI NIEDZIELA ZWYKŁA
21.07.2024
Parafia św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.

1. Dziękujemy osobom, które sprzątały kościół i złożyły ofiarę na potrzeby kościoła byli to: Stanisław Kałuża, Alicja Iwan, Alicja Kubik, Barbara Michalska, Wiesław Baran, Jadwiga Wójcik, Grażyna Kowalczyk, Joanna Michalska, Ela Michalska, Janina Stępień.

2. W sobotę na godz. 8.00 o sprzątanie kościoła proszeni są mieszkańcy Bielin ul. Żeromskiego: Czesław Kałuża, Anna Kałuża, Małgorzata Szczechowicz, Jolanta Winiarska, Zofia Macjejska, Katarzyna Głazowska, Mieczysław Kowalczyk, Renata Gawęcka, Barbara Frąk, Renata Iwan, Krzysztof Grzegorzyk, Janina Mochocka.

3. Pogrzeb śp. Zdzisława Kałuży poniedziałek godz. 11.00.

4. 27 lipca pielgrzymka do Częstochowy i Gidel. Zapisy w zakrystii, kancelarii. Wyjazd o godz. 7.00 z dolnego parkingu. Jedziemy przez Kakonin i Porąbki. Prosimy o zapisy do środy. W środę zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 i spotkanie przed wyjazdem do Częstochowy.

5. Dziś taca gospodarcza przeznaczona na pracę prowadzone przy naszym Kościele.

6. Nowenna ku czci św. Józefa, patrona naszej Parafii – w każdy wtorek, a w każdą środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po mszy św. o godz. 18.00.

7. W każdy wtorek i środę modlimy się dziesiątką różańca: za wszystkich którzy odpowiadają za naszą Ojczyznę o Dary Ducha Św. i służbę dla Boga i Ojczyzny.

8. Za tydzień 28 lipca poświęcenie pojazdów po każdej Mszy św. Ofiara z poświęcenie jest przeznaczona na zakup pojazdów dla misjonarzy.

9. W tym tygodniu wspominamy:

w poniedziałek 22 lipca święto świętej Marii Magdaleny.
we wtorek 23 lipca święto św. Brygidy, zakonnicy, Patronki Europy.
środa 24 lipca wspomnienie obowiązkowe św. Kingi, dziewicy.
w czwartek 25 lipca święto św. Jakuba Apostoła.
w piątek 26 lipca wspomnienie obowiązkowe św. Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny.

10. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej. Jest tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny i Trwajcie w Miłości, oraz czasopismo Magazyn Niedziela w cenie 15 zł. Gość Extra w cenie 14 zł.

11. Konto parafii: Bank Spółdzielczy w Kielcach 38 8493 0004 0000 0054 0694 0001