III NIEDZIELA ADWENTU
15 grudnia 2019
Parafia św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.

1) Dziś III niedziela adwentu.

2) Dziękujemy osobom, które sprzątały kościół i złożyły ofiarę na kościół. Sprzątały następujące osoby: Lidia Skrzyniarz, Zofia Piotrowska, Michał Piotrowski, Zofia Kowalczyk, Jadwiga Kowalczyk, Bożena Pindral, Elżbieta Rojek, Grażyna Kaleta.

Do sprzątania kościoła zapraszamy w sobotę na godzinę 8. 00 następujące osoby: Maria Ozga, Monika Papis, Justyna Walasek, Maria Kopacz, Jan Krzysiek, Dorota Kłak, Edyta Kaleta, Barbara Urbańska, Lidia Kopacz, Janina Kowalczyk, Eugeniusz Ozga, Anna Witkowska.

3) Schola Dziecięca w przyszłą niedzielę będzie rozprowadzać pierniki w przez siebie zrobione. Ofiary zebrane ze sprzedaży przekazane zostaną na rzecz Kacperka który cierpi na bardzo rzadką chorobę. Chłopiec porusza się na wózku inwalidzkim, ma jednak szansę by chodzić. Ofiary można też składać na subkonto fundacji Fundacja na Rzecz Wspierania Rodziny oraz Dzieci i Młodzieży, przekaż 1% podatku, oraz po każdej Mszy św. w następną niedziele.

4) We wtorek 17. XII o godzinie 17.00 Nowenna do św. Józefa, ofiara na spłacenie figury św. Józefa.

5) Przez cały Adwent zapraszamy na Msze św. ku czci Maryi – Roraty.

6) W zakrystii można nabywać opłatki na stół wigilijny. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na zakup szat liturgicznych do naszego kościoła. Są także dostępne świece Caritas. Ofiary są przeznaczona na rzecz dzieci z ubogich rodzin.

7) Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby kościoła, a szczególnie na odbudowę muru cmentarza parafialnego. Za tydzień w niedzielę będzie taca przeznaczona na odbudowę muru cmentarnego.

8) W następną niedzielę 22 grudnia zapraszamy na Jasełka w wykonaniu dzieci i młodzieży ze Szkoły w Bielinach. Występ odbędzie się w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Bielinach o godz. 17.00.

9) Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.