XV NIEDZIELA ZWYKŁA
15.07.2018
Parafia św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny

1. Dziś XV Niedziela zwykła.

2. Dziękujemy osobom, które sprzątały kościół i złożyły ofiarę na kościół. Sprzątały następujące osoby: Dorota Sikora. Aneta Baran, Maria Miśkiewicz, Janina Iwan, Genowefa Skrzyniarz, Alicja Kałuża, Anna Agatowska, Maria Gryz, Ewelina Kozłowska, Stanisława Soczomska, Grażyna Sitek, Maria Sobieraj, Jolanta Sikora, Halina Kałuża.

W sobotę na godzinę 8.00 zapraszamy do sprzątania mieszkańców Zofiówki.

Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby kościoła. Trwają prace przy odbudowie muru cmentarza. Prosimy o ofiary na ten cel.

3. W tym tygodniu:
w poniedziałek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel. W tym dniu odpust w parafii Daleszyce.
w piątek – wspomnienie świętego Czesława, prezbitera.

4. 22 lipca od godz. 10.00 do 15.00 w Centrum Tradycji, Turystyki i Kultury Gór Świętokrzyskich w Bielinach odbędzie się Akcja poboru krwi, które w tym roku zorganizowana będzie dla Judytki Chrzanowskiej, mieszkanki naszej gminy. Osoby, które chcą oddać honorowo krew prosimy o wcześniejsze poinformowanie o tym. Karty zgłoszeniowe oraz dodatkowe informacje – Kto może oddać krew – przyjmowane są w siedzibie Centrum Tradycji, pokój nr 3, najlepiej w terminie do 16 lipca 2018r.

5. Pogrzeb ś.p Władysława Michalskiego l. 63 z ul Kieleckiej odbędzie się dziś o godz. 13.30.

6. W następną niedziele 22 lipca w związku z Ogólnopolskim Tygodniem św. Krzysztofa będzie poświęcenie pojazdów po każdej Mszy św. Ofiary składane przy poświęceniu w tym dniu będą przeznaczone na rzecz misji i misjonarzy diecezji kieleckiej.

7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.