„Tajemnica Eucharystii” – Parafialny Dzień Skupienia
19 listopada 2017
Uroczysta Msza Święta ku czci św. Cecylii
23 listopada 2017

Nasi nowi ministranci

 

19 listopada 2017 r., w czasie uroczystej mszy św. o godz. 10.00, przeżyliśmy obrzęd włączenia do grona ministrantów dwóch chłopców, którzy przez ostatni czas przygotowywali się do pełnienia służby przy ołtarzu Chrystusa. Włączenia do grona ministrantów dokonał Ks. Łukasz, który pobłogosławił chłopców oraz ich nowe szaty, które będą nosić w czasie celebracji liturgicznych.

Nowi ministranci to: Paweł Bera i Gabriel Bzinkowski.

Życzymy nowym ministrantom Bożego błogosławieństwa i satysfakcji z pełnienia tej pięknej posługi.

Równocześnie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do wspólnoty ministrantów o zgłaszanie się do ks. Łukasza Kudełki, który jest animatorem tej grupy parafialnej.