Drugie spotkanie Seminarium Odnowy Wiary
27 września 2020
Trzecie spotkanie Seminarium Odnowy Wiary
12 października 2020

Pilnie potrzebna modlitwa!

Szanowni Państwo,
jak już zapewne Państwo wiecie, 22 października Trybunał Konstytucyjny zdecyduje, czy wolno zabijać dzieci nienarodzone podejrzewane o chorobę lub niepełnosprawność. Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka, z ramienia którego pozwalam sobie napisać, prowadzi kampanię edukacyjną na ten temat (na stronach www.pro-life.pl oraz www.bezwyjatkow.pl) pod hasłem „Konstytucja bez wyjątków” – czyli prawo do życia dla wszystkich.
22 października może być dniem historycznym, w którym wszystkie chore dzieci zyskają szansę na leczenie. Wiemy, że pozytywna edukacja pro-life jest kluczowa, ale teraz o wiele ważniejsza jest modlitwa! Dlatego z całego serca prosimy o włączenie się w Nowennę Życia, którą organizujemy. Będziemy się modlić o odwagę i mądrość dla sędziów Trybunału Konstytucyjnego, aby wydali oczekiwany przez tak wiele osób wyrok.
Nowenna Życia rozpocznie się 13 października (w dzień fatimski), a zakończy 21 października, w przeddzień posiedzenia Trybunału. Ufamy, że nie bez znaczenia jest fakt, że sędziowie będą orzekać 22 października, kiedy wspominamy św. Jana Pawła II, wielkiego obrońcę życia.
 

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst „PODEJMIJ NOWENNĘ 13-21 PAŹDZIERNIKA www.pro-life.pl/nowenna KONSTYTUCJA bez wyjątków 22 października Trybunał modlitwa! POTRZEBNA Konstytucyjny zdecyduje czy można zabijać chore dzieci ienarodzone „Pilnie potrzebna jest wielka modlitwa za życie, przenikająca cały świat" (św. Jan Paweł Il I, Evangelium Vitae, nr 100”