Uroczyste poświęcenie figury św. Józefa
3 maja 2019
Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie
13 maja 2019

Przez ich zasługi i modlitwy…

W dniach 12-18 maja 2019 r. będziemy przeżywać 56 Tydzień Modlitw o Powołania. Ten czas zachęca nas do zwrócenia uwagi na kwestię powołania, która w dzisiejszym świecie jest często pomijana.

Przedłużeniem Tygodnia Modlitw niech będzie czynny udział w organizowanych po raz kolejny spotkaniach modlitewnych „Przez ich zasługi i modlitwy”, podczas których dzięki wstawiennictwu świętych i błogosławionych, będziemy prosić o nowe, liczne i święte powołania do służby Bożej w Kościele. W tym roku naszym spotkaniom modlitewnym będą towarzyszyły relikwie polskich męczenników, którzy przelali swoją krew za wiarę i stali się posiewem nowych chrześcijan. Spotkania modlitewne skierowane są do wszystkich członków parafii pragnących ogarnąć modlitwą i trudem wskazane dzieło (nie tylko dla młodych!!!).

14 maja 2019 r., godz. 18.00 modlitewne czuwanie
odbędzie się w naszej parafii.

Serdecznie zapraszamy!