Uroczyste przyjęcie kandydatów do grona ministrantów

Spotkanie młodych w Lednicy „Idź i kochaj”
5 czerwca 2017
Boże Ciało 2017
18 czerwca 2017

Uroczyste przyjęcie kandydatów do grona ministrantów

11 czerwca 2017 r., w Uroczystość Trójcy Przenajświętszej, podczas mszy św. o godz. 8.30, przeżyliśmy obrzęd włączenia do grona ministrantów czterech chłopców, którzy przez ostatni czas przygotowywali się do pełnienia służby przy ołtarzu Chrystusa. Włączenia do grona ministrantów dokonał Ks. Proboszcz, który pobłogosławił chłopców oraz ich nowe szaty, które będą nosić w czasie celebracji liturgicznych.

Nowi ministranci to: Piotr Bzinkowski, Wiktor Krzos, Jakub Ołubiec oraz Radosław Wójcik.

Życzymy nowym ministrantom Bożego błogosławieństwa i satysfakcji z pełnienia tej pięknej posługi.

Równocześnie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do wspólnoty ministrantów o zgłaszanie się do ks. Łukasza Kudełki, który jest animatorem tej grupy parafialnej.

 

ŁK