Błogosławionych Świąt!
23 grudnia 2017
PODSUMOWANIE PROJEKTU „STREFA MŁODYCH”
17 stycznia 2018

Wieczór kolęd

Jak co roku w kościele parafialnym pw. św. Józefa Oblubieńca NMP w Bielinach zabrzmiały najpiękniejsze świąteczne utwory. W koncercie, który rozpoczął się 7 stycznia o godzinie 16.00 wystąpili soliści i zespoły z terenu gminy Bieliny.

Wszystkich przybyłych powitali prowadzący koncert: ks. Łukasz Kudełka i ks. Konrad Kaleta – wikariusze parafii w Bielinach.

Piękne kolędy i pastorałki wykonali:
Julia Brożyna
Emilia Chlewicka
Zuzanna Witkowicz
Zespół śpiewaczy „Kakonianki”
Maria Bera
Zespół śpiewaczy „Makoszanki”
Schola parafialna
Wiktoria Gawron
Dziecięca schola parafialna
Maja Krzos
Zespół śpiewaczy „Małe Bielinianki”
„Koło Małych Gosposi z Huty Podłysicy”
Kinga Wieloch
Zespół śpiewaczy „Echo Łysicy”
Małgorzata Kałuża
Chór przy parafii Św. Józefa Oblubieńca NMP w Bielinach
Zuzanna Bera
Chór TPB „Sabbaton”
Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Bielinach

Podziękowania dla artystów wręczyli: ks. Jan Wojtyna – Proboszcza Parafii w Bielinach, Sławomir Kopacz – Wójt Gminy Bieliny oraz Józef Gawęcki – Przewodniczący Rady Gminy Bieliny. W finale wszyscy wykonali kolędę „Wśród nocnej ciszy”, następnie przeszli do sali parafialnej na wspólny poczęstunek.

Organizatorem przeglądu była Parafia pw. św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny w Bielinach i Centrum Tradycji, Turystyki i Kultury Gór Świętokrzyskich w Bielinach. Patronat nad wydarzeniem objął Wójt Gminy Bieliny i Proboszcz Parafii w Bielinach.