Zaproszenie na XXIII Spotkanie Młodych Lednica 2000. „Wiesz, że Cię kocham”

Przez ich zasługi i modlitwy… – czuwanie w intencji powołań
15 maja 2019
Jubileusz kapłaństwa Księdza Proboszcza
3 czerwca 2019

Zaproszenie na XXIII Spotkanie Młodych Lednica 2000. „Wiesz, że Cię kocham”

Jak co roku zapraszamy ludzi młodych do udziały w spotkaniu na Polach Lednickich. Już 1 czerwca 2019 roku będziemy uczestniczyć w niesamowitym wydarzeniu, które gromadzi młodzież z całej Polski i z zagranicy. Zapisywać się można u ks. Łukasza. Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy na spotkanie organizacyjne połączone z warsztatami profilaktycznymi, które odbędzie się 28 maja 2019 r. o godz. 19.00 w sali parafialnej.

 

 

 

„Wiesz, że Cię kocham”

Słowa te, zaczerpnięte z Ewangelii według świętego Jana (J 21,15), towarzyszą nam od wielu lat. Prowadzą nas w modlitwie na Polach Lednickich, wyśpiewywanej tysiącami  głosów: „Panie mój, wiesz, że Cię kocham. Ty wszystko wiesz, miłuję Cię!”. Tym razem jednak chcemy, by każdy pielgrzym Lednicy usłyszał te słowa jako wyznanie miłości wyśpiewane przez Boga do każdego z nas: „Wiesz, że Cię kocham

SYMBOLE SPOTKANIA
PIECZĘĆ

Używana od najwcześniejszych czasów jako sposób uwierzytelniania dokumentów i potwierdzenia własności. Przypomni Ci o tym, że wszyscy zostaliśmy opieczętowani Duchem Świętym w sakramencie chrztu oraz bierzmowania. W tym momencie Bóg zawarł przymierze z każdym z nas jako wyraz bezgranicznej miłości, a zostało ono wypełnione w Jezusie Chrystusie przez śmierć na krzyżu.

POZNAJ MOJE SERCE – LEDNICKA DROGA DO SPOWIEDZI

Pragniemy Cię obdarować praktycznym przewodnikiem w drodze do sakramentu pokuty i pojednania. Mamy nadzieję, że ten stworzony przez nas wspólnie rachunek sumienia pomoże Ci w spotkaniu z miłosiernym Bogiem, który gdy przychodzisz do spowiedzi, mówi Ci: „Wiesz, że Cię kocham”.

PROGRAM SPOTKANIA
 • 8.00 Otwarcie Pól Lednickich
  Spowiedź
 • 12.00 Anioł Pański
 • 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
 • 17.00 Rozpoczęcie XXIII Spotkania Młodych LEDNICA 2000
  Część I: Opowiem Ci o spowiedzi
  Część II: Opowiem Ci o Eucharystii
 • 20.00 Eucharystia
  Godzina św. Jana Pawła II
  Część III: Opowiem Ci o Miłości
 • 23.15 Adoracja Najświętszego Sakramentu
 • 23.45 Wybór Chrystusa
 • 24.00 Przejście przez Bramę III Tysiąclecia

 

Zadanie pn.: „XXII Spotkanie Młodych Lednica 2000. „Wiesz, że Cię kocham” – wolność od alkoholu i substancji psychoaktywnych” jest finansowane z budżetu Gminy Bieliny w ramach środków z Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii.