Zmarł ks. Tadeusz Marek
1 marca 2017
Przekaż 1 % podatku na ministrantów
11 marca 2017

Zmarł tata ks. Andrzeja Kalety

W wieku 72 lat zmarł
Śp. TADEUSZ KALETA
tata ks. Andrzeja Kalety
– wikariusza parafii Bożego Ciała w Busku-Zdroju.

Msza św. pogrzebowa pod przewodnictwem
Biskupa Kieleckiego Jana Piotrowskiego
zostanie odprawiona
w czwartek, 2 marca 2017 r. o godz. 15.00
w kościele parafialnym w Bęczkowie.

Wszechmogący Boże, pokornie Cię błagamy, † okaż miłosierdzie Twojemu słudze Tadeuszowi, którego na tym świecie zaliczyłeś do Twojego ludu, * i przyjmij go do grona Twoich Świętych w królestwie pokoju i światła. Przez naszego Pana Jezusa Chrystusa, Twojego Syna, † który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, * Bóg, przez wszystkie wieki wieków. Amen.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…