Przedostatnie spotkanie SOW
30 listopada 2020
Eucharystia dziękczynna za przeżyte Seminarium
15 grudnia 2020

Ostatnie spotkanie Seminarium Odnowy Wiary

6 grudnia 2020 r. zakończyliśmy w naszej parafii Seminarium Odnowy Wiary. Podczas ostatniego spotkania, towarzyszący nam od początku ks. Bartosz Michta, przypomniał nam jaką drogę udało się każdemu z nas przebyć przez ostatnie 10 tygodni, choć, jak powiedział, to dopiero początek tego, co jeszcze przed Tobą…

Sam zresztą posłuchaj 🙂

 

         

Na zakończenie czekała na nas mała niespodzianka – św. Mikołaj przesłał uczestnikom kuferek z drobnym upominkiem dla każdego.

         

A wszystkich uczestniczących w tegorocznym Seminarium SERDECZNIE ZAPRASZAMY 13 GRUDNIA o godz. 18. na EUCHARYSTIĘ DZIĘKCZYNNĄ w intencji kapłanów głoszących konferencje, posługujących oraz wszystkich uczestników i ich rodzin.