Zaproszenie na XXII Spotkanie Młodych Lednica 2000. „Jestem”

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego
19 maja 2018
Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
1 czerwca 2018

Zaproszenie na XXII Spotkanie Młodych Lednica 2000. „Jestem”

Jak co roku zapraszamy ludzi młodych do udziały w spotkaniu na Polach Lednickich. Już 2 czerwca 2018 roku będziemy uczestniczyć w niesamowitym wydarzeniu, które gromadzi młodzież z całej Polski i z zagranicy.

Zapisywać się można u ks. Łukasza. Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy na spotkanie organizacyjne połączone z warsztatami profilaktycznymi, które odbędzie się 29 maja o godz. 19.00 w sali parafialnej.

Zadanie pn.: „XXII Spotkanie Młodych Lednica 2000. „Jestem” – wolność od alkoholu i substancji psychoaktywnych” jest finansowane z budżetu Gminy Bieliny w ramach środków z Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii.