LEDNICA 2016 „AMEN”
11 czerwca 2016
Relacja z XVII Świętokrzyskiego Rajdu Pielgrzymkowego
26 września 2016

Wakacyjna wyprawa do Bałtowa

6 lipca dzieci ze scholi dziecięcej i nie tylko były na szalonej wycieczce w Parku Rozrywki w Bałtowie. Wyruszyliśmy autokarem ponad czterdziestoosobową grupą z naszą opiekunką – Dagmarą, a także z Panią Asią Rzepką, Księdzem Proboszczem i ks. Konradem Kaletą. Pogoda tego dnia była idealna, więc bawiliśmy się świetnie! Jeździliśmy na karuzeli i kolejką górską, pływaliśmy po wodzie na kaczkach i łabędziach, skakaliśmy na trampolinach, bawiliśmy się w kulkach, odwiedziliśmy salon gier, ale najczęściej jeździliśmy na statku pirackim!:) Poza atrakcjami Parku Rozrywki odwiedziliśmy także zwierzyniec dolny i górny, gdzie mogliśmy podziwiać przeróżne zwierzęta z całego świata (były lamy, strusie, wielbłądy, żubry, jelenie, ale także osiołki, wiewiórki, papugi, małpy, egzotyczne gatunki kaczek, gęsi, gołębi i wiele innych). Wycieczka była bardzo udana! Bawiliśmy się świetnie!!! Był czad!!!
Po powrocie do Bielin udaliśmy się na Mszę św. Na zakończenie zjedliśmy grillowane kiełbaski i zmęczeni, ale pełni wrażeń wróciliśmy do domów.